AgraBat s.r.o. Poľnohospodárske postrekovače

AgraBat s.r.o. je predajcom postrekovačov firmy FORRAS, ktorá na Slovensku v roku 2003 prebrala 10-ročnú tradíciu materskej firmy z Maďarska, ktorej hlavným predmetom činnosti bola výroba postrekovačov a závlahových systémov.

Štafetu prevzala firma B&B Team, s.r.o. Štúrovo v roku 2006 a získala osvedčenie zástupcu výrobcu postrekovačov a závlahových systémov Forrás Gépek Kft., Maďarsko. Už od vzniku firma spolupracuje s talianskymi výrobcami ARAG a IMOVILLI PUMPE , ktoré sú hlavnými dodávateľmi súčiastok na naše postrekovacie zariadenia. Do dnešného dňa firma predala vyše 7000 postrekovacích zariadení a tým sa dostala v počte predaných strojov na popredné miesto na trhu. Hlavným cieľom firmy je dodať kvalitné stroje v priateľných cenách. Produkty firmy plne zodpovedajú prísnym bezpečnostným požiadavkám európskej únie a normám z hľadiska životného prostredia a popri tom maximálne zohľadňujú možnosti a potreby poľnohospodárov.

Vďaka nadšeniu a tvorivosti zamestnancov firmy vyrábame stroje na vysokej technologickej úrovni s radou praktických riešení. V prvom rade chceme našimi strojmi, odborníkmi a rýchlym servisom podporiť Vašu prácu. Náš úspech bude odzrkadľovať Vašu spokojnosť, preto Vás budeme považovať za členov nášho tímu a budeme radi pokiaľ Vašimi nápadmi a podnetmi podporíte našu prácu.

FORRAS vyrába niekoľko typov poľnohospodárskych postrekovačov: