Firma AgraBat s.r.o. je predajcom postrekovačov svetoznámej značky TECNOMA. Firma TECNOMA so sídlom vo Francúzsku je popredným svetovým výrobcom postrekovej techniky. Vo vlastnom výrobnom závode vyprodukuje až 85 % výroby. S vlastným vývojovým strediskom a štyrmi percentami z obratu investovanými do rozvoja už niekoľko desaťročí spĺňa náročné požiadavky svojich zákazníkov na celom svete.

TECNOMA vyrába niekoľko typov poľnohospodárskych postrekovačov:

  • Postrekovače pre vinice a ovocné sady
  • Ručné a chrbtové postrekovače
  • Traktory do viníc na vysokých kolesách

AgraBat s.r.o. je predajcom postrekovačov firmy FORRAS, ktorá na Slovensku v roku 2003 prebrala 10-ročnú tradíciu materskej firmy z Maďarska, ktorej hlavným predmetom činnosti bola výroba postrekovačov a závlahových systémov. Štafetu prevzala firma B&B Team, s.r.o. Štúrovo v roku 2006 a získala osvedčenie zástupcu výrobcu postrekovačov a závlahových systémov Forrás Gépek Kft., Maďarsko. Už od vzniku firma spolupracuje s talianskymi výrobcami ARAG a IMOVILLI PUMPE, ktoré sú hlavnými dodávateľmi súčiastok na naše postrekovacie zariadenia.

FORRAS vyrába niekoľko typov poľnohospodárskych postrekovačov:

Firma AgraBat s.r.o. je tiež predajcom postrekovačov svetoznámej značky AGRIFAC.
Firma Agrifac vyrába unikátne „Brilliant Simple“ – geniálne jednoduché stroje. Spĺňajú požiadavky na dosiahnutie efektívnejšej poľnohospodárskej produkcie a vyšších výnosov z menšej obrábanej plochy. Príkladom je samochodný postrekovač s hi-tech technológiou, Agrifac Condor.

Agrifac Condor: