AgraBat s.r.o. Poľnohospodárske postrekovače

Firma AgraBat s.r.o. je predajcom postrekovačov svetoznámej značky TECNOMA. Firma TECNOMA so sídlom vo Francúzsku je popredným svetovým výrobcom postrekovej techniky. Vo vlastnom výrobnom závode vyprodukuje až 85 % výroby. S vlastným vývojovým strediskom a štyrmi percentami z obratu investovanými do rozvoja už niekoľko desaťročí spĺňa náročné požiadavky svojich zákazníkov na celom svete.

TECNOMA vyrába niekoľko typov poľnohospodárskych postrekovačov:

  • Postrekovače pre vinice a ovocné sady
  • Ručné a chrbtové postrekovače
  • Traktory do viníc na vysokých kolesách

AgraBat s.r.o. je predajcom postrekovačov firmy FORRAS, ktorá na Slovensku v roku 2003 prebrala 10-ročnú tradíciu materskej firmy z Maďarska, ktorej hlavným predmetom činnosti bola výroba postrekovačov a závlahových systémov. Štafetu prevzala firma B&B Team, s.r.o. Štúrovo v roku 2006 a získala osvedčenie zástupcu výrobcu postrekovačov a závlahových systémov Forrás Gépek Kft., Maďarsko. Už od vzniku firma spolupracuje s talianskymi výrobcami ARAG a IMOVILLI PUMPE, ktoré sú hlavnými dodávateľmi súčiastok na naše postrekovacie zariadenia.

FORRAS vyrába niekoľko typov poľnohospodárskych postrekovačov:

Firma AgraBat s.r.o. je tiež predajcom postrekovačov svetoznámej značky AGRIFAC.
Firma Agrifac vyrába unikátne „Brilliant Simple“ – geniálne jednoduché stroje. Spĺňajú požiadavky na dosiahnutie efektívnejšej poľnohospodárskej produkcie a vyšších výnosov z menšej obrábanej plochy. Príkladom je samochodný postrekovač s hi-tech technológiou, Agrifac Condor.

Agrifac Condor: