POĽNOHOSPODÁRSKE POSTREKOVAČE


Firma AgraBat s.r.o. je predajcom postrekovačov svetoznámej značky TECNOMA. Firma TECNOMA so sídlom vo Francúzsku je popredným svetovým výrobcom postrekovej techniky. Vo vlastnom výrobnom závode vyprodukuje až 85 % výroby. S vlastným vývojovým strediskom a štyrmi percentami z obratu investovanými do rozvoja už niekoľko desaťročí spĺňa náročné požiadavky svojich zákazníkov na celom svete.

TECNOMA vyrába niekoľko typov poľnohospodárskych postrekovačov:

nesené poľnohospodárske postrekovače
(Azur, Primatec, Regulair)
ťahané poľnohospodárske postrekovače
(Export, Galaxy, Fortis)
samochodné poľnohospodárske postrekovače
(Laser)
postrekovače pre vinice a ovocné sady
ručné a chrbtové postrekovače
traktory do viníc na vysokých kolesách


AgraBat s.r.o. je predajcom postrekovačov firmy FORRAS, ktorá na Slovensku v roku 2003 prebrala 10-ročnú tradíciu materskej firmy z Maďarska, ktorej hlavným predmetom činnosti bola výroba postrekovačov a závlahových systémov. Štafetu prevzala firma B&B Team, s.r.o. Štúrovo v roku 2006 a získala osvedčenie zástupcu výrobcu postrekovačov a závlahových systémov Forrás Gépek Kft., Maďarsko. Už od vzniku firma spolupracuje s talianskymi výrobcami ARAG a IMOVILLI PUMPE, ktoré sú hlavnými dodávateľmi súčiastok na naše postrekovacie zariadenia.

FORRAS vyrába niekoľko typov poľnohospodárskych postrekovačov:

nesené plošné postrekovače
ťahané plošné postrekovače
nesené rosiče AXI
ťahané rosiče AXI


Firma AgraBat s.r.o. je tiež predajcom postrekovačov svetoznámej značky AGRIFAC.
Firma Agrifac vyrába unikátne "Brilliant Simple" - geniálne jednoduché stroje. Spĺňajú požiadavky na dosiahnutie efektívnejšej poľnohospodárskej produkcie a vyšších výnosov z menšej obrábanej plochy. Príkladom je samochodný postrekovač s hi-tech technológiou, Agrifac Condor.

Agrifac Condor:

AgraBat s.r.o., Rožňavská Baňa 184, 048 01 Rožňava
mobil: +421 905 944 844; e-mail: batori@agrabat.com, agrabat@agrabat.com